icon-arrow-left-mob-search
Кам'янець-Подільськийicon-arrow-right-mob-searchСучава
icon-edit-mob-search

Откуда

from
icon-cross
switch

Куда

to
icon-cross

Отправка

dateTo
icon-arrow-back

Билеты на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава

icon-filtersФильтры
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсов на завтра по направлению Кам'янець-Подільський – Сучава

icon-filtersФильтры
UAH | EUR
1результатов
19:15
5:55 ч.
00:10
вт, 23 липня
Кам'янець-Подільський
Автовокзал "Кам'янець-Подільський"
вул. Князів Коріатовичів, буд. 19
вт, 23 липня
Сучава
Зупинка "Аеропорт Штефан чел Маре"
Сальча, вул. Аеропортулу, буд. 1
1050,00грн
icon-carrier"ЗГ БУС" ТОВ
1050,00
без пересадокподробнееicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Кам'янець-Подільський до м. Сучава автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Сучава, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кам'янець-Подільський – Сучава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кам'янець-Подільський, розклад автобусів з м. Сучава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Сучава — Кам'янець-Подільський.

Автобусні рейси Кам'янець-Подільський – Сучава

Міжнародні автобуси Кам'янець-Подільський – Сучава відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Кам'янець-Подільський до міста Сучава варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 141 км, а орієнтований час у дорозі становить 7 год 55 хв, у тиждень з міста Кам'янець-Подільський до міста Сучава відправляється близько 7 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Кам'янець-Подільський-Сучава - 1 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Кам'янець-Подільський-Сучава, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Кам'янець-Подільський-Сучава відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Кам'янець-Подільський' та 'Сучава';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Кам'янець-Подільський до міста Сучава, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Кам'янець-Подільський до міста Сучава також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Сучава, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Кам'янець-Подільський - Сучава через онлайн-сервіс UkrPas становить 180 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Кам'янець-Подільський до Сучава, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 305 грн;
  • середня ціна - 305 грн;
  • найвища вартість квитка - 305 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Кам'янець-Подільський - Сучава, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Кам'янець-Подільський

Загальна кількість станцій у м.Кам'янець-Подільський, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Кам'янець-Подільський-Сучава, становить близько 4 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Кам'янець-Подільський . Адреса найпопулярнішої станції м.Кам'янець-Подільський - вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 .

Автостанції Сучава

Прибуття автобусом Кам'янець-Подільський-Сучава та висадка пасажирів здійснюється на 2 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це зупинка Сучава , що знаходится за адресою вулиця Василя Александрі .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Кам'янець-Подільський – Сучава?
Відстань між містами Кам'янець-Подільський–Сучава складає 141 км, яку наші перевізники долають приблизно за 7 год 55 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Кам'янець-Подільський–Сучава варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Кам'янець-Подільський–Сучава та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Кам'янець-Подільський – Сучава, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Кам'янець-Подільський – Сучава?
Ціна квитка на автобус Кам'янець-Подільський–Сучава формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Кам'янець-Подільський–Сучава і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Кам'янець-Подільський – Сучава
Середня ціна квитка305 грн
Найдорожчий квиток305 грн
Найдешевший квиток305 грн
Найшвидший рейс7 год 55 хв
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Кам'янець-Подільський пов’язане з автостанціями1033