Квитки на автобус Буковель – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Буковель – Житомир


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Буковель – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Буковель, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Буковель.

Автобусні рейси Буковель – Житомир

Автобуси Буковель – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Буковель в місто Житомир автобусом можна за 8 ч 35 мин. Відстань між містами становить 437 км.

Вартість квитків на автобус Буковель – Житомир

В середньому ціна квитка становить 688 грн. Найдешевший квиток коштує 550 грн, а найдорожчий 1000 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Буковель – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 21 квитків Буковель – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Буковель і Житомир займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Буковель

В місті Буковель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Буковель , що знаходится за адресою Буковель .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Буковель – Житомир
Середня ціна квитка688 грн
Найдорожчий квиток1000 грн
Найдешевший квиток550 грн
Найшвидший рейс8 ч 35 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку3
Місто Буковель пов’язане з автостанціями209