Квитки на автобус Братіслава – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Братіслава – Житомир


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Братислава – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Братислава, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Братислава.

Автобусні рейси Братислава – Житомир

Автобуси Братислава – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Братислава в місто Житомир автобусом можна за 19 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1046 км.

Вартість квитків на автобус Братислава – Житомир

В середньому ціна квитка становить 2096 грн. Найдешевший квиток коштує 1445 грн, а найдорожчий 2592 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Братислава – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Братислава – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Братислава і Житомир займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Братислава

В місті Братислава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млинська Ниви , що знаходится за адресою вулиця Ботова; будинок 31 .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Братислава – Житомир
Середня ціна квитка2096 грн
Найдорожчий квиток2592 грн
Найдешевший квиток1445 грн
Найшвидший рейс19 ч 10 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку4
Місто Братислава пов’язане з автостанціями495