Квитки на автобус Гданськ – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Гданськ – Житомир


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гданськ – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гданськ, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Гданськ.

Автобусні рейси Гданськ – Житомир

Автобуси Гданськ – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 139 рейсів. Дістатися з міста Гданськ в місто Житомир автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 983 км.

Вартість квитків на автобус Гданськ – Житомир

В середньому ціна квитка становить 1203 грн. Найдешевший квиток коштує 980 грн, а найдорожчий 1569 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гданськ – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 143 квитків Гданськ – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гданськ і Житомир займається 23 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гданськ

В місті Гданськ знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гданськ , що знаходится за адресою вулиця 3 травня; будинок 12 .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Гданськ – Житомир
Середня ціна квитка1203 грн
Найдорожчий квиток1569 грн
Найдешевший квиток980 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку23
Місто Гданськ пов’язане з автостанціями965