Список рейсів з м. Гданськ

Список рейсів до м. Гданськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Гданськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Гданськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Гданськ - Мінськ , по цьому маршруту відправляється 1508 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Гданськ

В Гданськ знаходиться 1098 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гданськ в місті Гданськ , яка знаходиться за адресою вулиця 3 травня; будинок 12 . У день вона обслуговує 2128 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 247 інших населених пунктів в 13 країнах.

Перевізники Гданськ

Автобусними перевезеннями з Гданськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Гданськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 40 грн, а найдорожчий 3155. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Гданськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Гданськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Гданськ
Кількість автостанцій в країні1098
Частота рейсів на тиждень1508
Можна поїхати в міста247
Найдешевший квиток40
Найдорожчий квиток3155
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни13
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Гданськ