Список рейсів з м. Гдиня

Список рейсів до м. Гдиня

Розклад автовокзалів і автостанцій Гдиня

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Гдиня. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Гдиня - Львів , по цьому маршруту відправляється 218 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Гдиня

В Гдиня знаходиться 474 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня в місті Гдиня , яка знаходиться за адресою площа Конституції . У день вона обслуговує 1279 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 215 інших населених пунктів в 7 країнах.

Перевізники Гдиня

Автобусними перевезеннями з Гдиня займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Гдиня

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 40 грн, а найдорожчий 2406. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Гдиня

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Гдиня і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Гдиня
Кількість автостанцій в країні474
Частота рейсів на тиждень218
Можна поїхати в міста215
Найдешевший квиток40
Найдорожчий квиток2406
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни7
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Гдиня