icon-arrow-left-mob-search
Київicon-arrow-right-mob-searchГданськ
icon-edit-mob-search

Откуда

from
icon-cross
switch

Куда

to
icon-cross

Отправка

dateTo
icon-arrow-back

Билеты на автобус Київ – Гданськ

icon-filtersФильтры
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсов на завтра по направлению Київ – Гданськ

icon-filtersФильтры
UAH | EUR
1результатов
06:15
0:0 ч.
09:45
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Гданськ
Автовокзал "Гданськ"
вул. 3 Травня, буд. 12
2240,00грн
icon-carrier"Стецик Т.В." ФОП
2240,00
без пересадокподробнееicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Київ до м. Гданськ автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Київ - Гданськ, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Гданськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Гданськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гданськ — Київ.

Автобусні рейси Київ – Гданськ

Міжнародні автобуси Київ – Гданськ відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Київ до міста Гданськ варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 1095 км, а орієнтований час у дорозі становить 19 год 55 хв, у тиждень з міста Київ до міста Гданськ відправляється близько 173 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Київ-Гданськ - 25 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Київ-Гданськ, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Київ-Гданськ відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Київ – Гданськ

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Київ – Гданськ не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Київ' та 'Гданськ';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Київ до міста Гданськ, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Київ до міста Гданськ також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Київ - Гданськ, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Київ - Гданськ через онлайн-сервіс UkrPas становить 851 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Київ – Гданськ

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Київ – Гданськ. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Київ до Гданськ, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 1782 грн;
  • середня ціна - 2208 грн;
  • найвища вартість квитка - 2934 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Київ - Гданськ, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Київ

Загальна кількість станцій у м.Київ, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Київ-Гданськ, становить близько 50 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) . Адреса найпопулярнішої станції м.Київ - метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Гданськ

Прибуття автобусом Київ-Гданськ та висадка пасажирів здійснюється на 6 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Гданськ , що знаходится за адресою вулиця 3 травня; будинок 12 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Київ – Гданськ?
Відстань між містами Київ–Гданськ складає 1095 км, яку наші перевізники долають приблизно за 19 год 55 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Київ – Гданськ заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Київ–Гданськ варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Київ–Гданськ та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Київ – Гданськ, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Київ – Гданськ?
Ціна квитка на автобус Київ–Гданськ формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Київ–Гданськ і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація у напрямку Київ – Гданськ
Середня ціна квитка2208 грн
Найдорожчий квиток2934 грн
Найдешевший квиток1782 грн
Найшвидший рейс19 год 55 хв
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку25
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439

Другие маршруты из г. Київ

Другие маршруты в г. Гданськ