Квитки на автобус Житомир – Ковель

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Ковель


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Ковель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Ковель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ковель — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Ковель

Автобуси Житомир – Ковель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 23 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Ковель автобусом можна за 5 ч 55 мин. Відстань між містами становить 359 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Ковель

В середньому ціна квитка становить 283 грн. Найдешевший квиток коштує 275 грн, а найдорожчий 288 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Ковель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 48 квитків Житомир – Ковель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Ковель займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ковель , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Ковель
Середня ціна квитка283 грн
Найдорожчий квиток288 грн
Найдешевший квиток275 грн
Найшвидший рейс5 ч 55 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку3
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074