Список рейсів з м. Чернігів

Список рейсів до м. Чернігів

Розклад автовокзалів і автостанцій Чернігів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Чернігів. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Чернігів - Київ , по цьому маршруту відправляється 2195 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Чернігів

В Чернігів знаходиться 816 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Чернігів в місті Чернігів , яка знаходиться за адресою проспект Перемоги; дім 3 . У день вона обслуговує 988 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 147 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Чернігів

Автобусними перевезеннями з Чернігів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Автотранс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Чернігів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 7 грн, а найдорожчий 1500. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Чернігів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Чернігів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Чернігів
Кількість автостанцій в країні816
Частота рейсів на тиждень2195
Можна поїхати в міста147
Найдешевший квиток7
Найдорожчий квиток1500
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникАвтотранс
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Чернігів