Квитки на автобус Чернігів – Пирятин

Список рейсів на завтра по напрямку Чернігів – Пирятин


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чернігів – Пирятин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чернігів, розклад автобусів з м. Пирятин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Пирятин — Чернігів.

Автобусні рейси Чернігів – Пирятин

Автобуси Чернігів – Пирятин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Чернігів в місто Пирятин автобусом можна за 4 ч 55 мин. Відстань між містами становить 199 км.

Вартість квитків на автобус Чернігів – Пирятин

В середньому ціна квитка становить 211 грн. Найдешевший квиток коштує 190 грн, а найдорожчий 231 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чернігів – Пирятин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Чернігів – Пирятин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чернігів і Пирятин займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чернігів

В місті Чернігів знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Чернігів , що знаходится за адресою проспект Перемоги; дім 3 .

Автостанції Пирятин

В місті Пирятин знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Пирятин , що знаходится за адресою вулиця Європейська; будинок 154 .

Зведена інформація по напрямку Чернігів – Пирятин
Середня ціна квитка211 грн
Найдорожчий квиток231 грн
Найдешевший квиток190 грн
Найшвидший рейс4 ч 55 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Чернігів пов’язане з автостанціями454