Квитки на автобус Чернігів – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Чернігів – Київ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чернігів – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чернігів, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Чернігів.

Автобусні рейси Чернігів – Київ

Автобуси Чернігів – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 291 рейсів. Дістатися з міста Чернігів в місто Київ автобусом можна за 1 ч 30 мин. Відстань між містами становить 154 км.

Вартість квитків на автобус Чернігів – Київ

В середньому ціна квитка становить 162 грн. Найдешевший квиток коштує 112 грн, а найдорожчий 279 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чернігів – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2195 квитків Чернігів – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чернігів і Київ займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чернігів

В місті Чернігів знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Чернігів , що знаходится за адресою проспект Перемоги; дім 3 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Чернігів – Київ
Середня ціна квитка162 грн
Найдорожчий квиток279 грн
Найдешевший квиток112 грн
Найшвидший рейс1 ч 30 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку21
Місто Чернігів пов’язане з автостанціями454