Список рейсів з м. Єленя-Гура

Список рейсів до м. Єленя-Гура

Розклад автовокзалів і автостанцій Єленя-Гура

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Єленя-Гура. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Єленя-Гура - Чернівці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Єленя-Гура

В Єленя-Гура знаходиться 114 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Еленя-Гура в місті Єленя-Гура , яка знаходиться за адресою вулиця Обронцов Спокою; будинок 1 . У день вона обслуговує 86 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 44 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Єленя-Гура

Автобусними перевезеннями з Єленя-Гура займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Pks Szczecin , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Єленя-Гура

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 52 грн, а найдорожчий 1255. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Єленя-Гура

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Єленя-Гура і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Єленя-Гура
Кількість автостанцій в країні114
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста44
Найдешевший квиток52
Найдорожчий квиток1255
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникPks Szczecin
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Еленя-Гура