Список рейсів з м. Легніца

Список рейсів до м. Легніца

Розклад автовокзалів і автостанцій Легніца

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Легніца. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Легніца - Львів , по цьому маршруту відправляється 259 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Легніца

В Легніца знаходиться 865 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Легніца в місті Легніца , яка знаходиться за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 . У день вона обслуговує 1247 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 210 інших населених пунктів в 12 країнах.

Перевізники Легніца

Автобусними перевезеннями з Легніца займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Century . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Легніца

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 59 грн, а найдорожчий 7513. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Легніца

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Легніца і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Легніца
Кількість автостанцій в країні865
Частота рейсів на тиждень259
Можна поїхати в міста210
Найдешевший квиток59
Найдорожчий квиток7513
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни12
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Легніца