Список рейсів з м. Груєць

Список рейсів до м. Груєць

Розклад автовокзалів і автостанцій Груєць

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Груєць. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Груєць - Островець-Свентокшиский , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Груєць

В Груєць знаходиться 204 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Груєц в місті Груєць , яка знаходиться за адресою вулиця Армії Кравовой; будинок 50 . У день вона обслуговує 286 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 54 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Груєць

Автобусними перевезеннями з Груєць займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Люкс-Рейз , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Volvo B12-600 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Груєць

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 14 грн, а найдорожчий 1255. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Груєць

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Груєць і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Груєць
Кількість автостанцій в країні204
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста54
Найдешевший квиток14
Найдорожчий квиток1255
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникЛюкс-Рейз
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Груєц