Список рейсів з м. Щецин

Список рейсів до м. Щецин

Розклад автовокзалів і автостанцій Щецин

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Щецин. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Щецин - Дніпро , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Щецин

В Щецин знаходиться 1056 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін в місті Щецин , яка знаходиться за адресою площа Гродницький; будинок 1 . У день вона обслуговує 1239 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 252 інших населених пунктів в 7 країнах.

Перевізники Щецин

Автобусними перевезеннями з Щецин займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Emilbus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Щецин

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 81 грн, а найдорожчий 2892. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Щецин

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Щецин і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Щецин
Кількість автостанцій в країні1056
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста252
Найдешевший квиток81
Найдорожчий квиток2892
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни7
Найпопулярніший перевізникEmilbus
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Щецін