Список рейсів з м. Кельце

Список рейсів до м. Кельце

Розклад автовокзалів і автостанцій Кельце

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кельце. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кельце - Львів , по цьому маршруту відправляється 645 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кельце

В Кельце знаходиться 1535 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Площа біля залізничного вокзалу (біля пошти) в місті Кельце , яка знаходиться за адресою вулиця Желязни / площа Неподлежності . У день вона обслуговує 1998 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 404 інших населених пунктів в 15 країнах.

Перевізники Кельце

Автобусними перевезеннями з Кельце займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кельце

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 4163. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кельце

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кельце і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кельце
Кількість автостанцій в країні1535
Частота рейсів на тиждень645
Можна поїхати в міста404
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток4163
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни15
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніПлоща біля залізничного вокзалу (біля пошти)