Список рейсів з м. Тарнув

Список рейсів до м. Тарнув

Розклад автовокзалів і автостанцій Тарнув

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Тарнув. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Тарнув - Цешанув , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Тарнув

В Тарнув знаходиться 1008 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Тарнув в місті Тарнув , яка знаходиться за адресою вулиця Дворцова; будинок 1 . У день вона обслуговує 1051 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 250 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Тарнув

Автобусними перевезеннями з Тарнув займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Тарнув

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 47 грн, а найдорожчий 4147. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Тарнув

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Тарнув і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Тарнув
Кількість автостанцій в країні1008
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста250
Найдешевший квиток47
Найдорожчий квиток4147
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Тарнув