Квитки на автобус Львів – Тарнув

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Тарнув


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Тарнув ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Тарнув.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тарнув — Львів.

Автобусні рейси Львів – Тарнув

Автобуси Львів – Тарнув відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 73 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Тарнув автобусом можна за 5 ч 25 мин. Відстань між містами становить 263 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Тарнув

В середньому ціна квитка становить 666 грн. Найдешевший квиток коштує 478 грн, а найдорожчий 1095 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Тарнув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 89 квитків Львів – Тарнув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Тарнув займається 12 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Тарнув

В місті Тарнув знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Тарнув , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Тарнув
Середня ціна квитка666 грн
Найдорожчий квиток1095 грн
Найдешевший квиток478 грн
Найшвидший рейс5 ч 25 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку12
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036