Список рейсів з м. Бжег

Список рейсів до м. Бжег

Розклад автовокзалів і автостанцій Бжег

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бжег. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бжег - Золочів , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бжег

В Бжег знаходиться 120 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автобус Brzeg в місті Бжег , яка знаходиться за адресою площа Двірцева; будинок 1 . У день вона обслуговує 228 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 51 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Бжег

Автобусними перевезеннями з Бжег займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Century . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бжег

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 713 грн, а найдорожчий 2051. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бжег

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бжег і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бжег
Кількість автостанцій в країні120
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста51
Найдешевший квиток713
Найдорожчий квиток2051
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтобус Brzeg