Список рейсів з м. Грудзьондз

Список рейсів до м. Грудзьондз

Розклад автовокзалів і автостанцій Грудзьондз

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Грудзьондз. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Грудзьондз - Дембки , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Грудзьондз

В Грудзьондз знаходиться 798 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Грудзендз в місті Грудзьондз , яка знаходиться за адресою вулиця Дворцова; будинок 38/40 . У день вона обслуговує 1004 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 215 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Грудзьондз

Автобусними перевезеннями з Грудзьондз займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Грудзьондз

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 82 грн, а найдорожчий 2440. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Грудзьондз

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Грудзьондз і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Грудзьондз
Кількість автостанцій в країні798
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста215
Найдешевший квиток82
Найдорожчий квиток2440
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніЗалізничний вокзал Грудзендз