Квитки на автобус з м. Люблін

Список рейсів з м. Люблін


Розклад автовокзалів і автостанцій Люблін

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Люблін . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Люблін - Львів , по цьому маршруту відправляється 3657 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Люблін

В Люблін знаходиться 3654 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін в місті Люблін , яка знаходиться за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 . У день вона обслуговує 14920 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 584 інших населених пунктів в 13 країнах.

Перевізники Люблін

Автобусними перевезеннями з Люблін займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Люблін

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 26 грн, а найдорожчий 4147. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Люблін

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Люблін і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Люблін
Кількість автостанцій в країні3654
Частота рейсів на тиждень3657
Можна поїхати в міста584
Найдешевший квиток26
Найдорожчий квиток4147
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни13
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Люблін

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Люблін