Квитки на автобус Люблін – Стрий

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Стрий


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Стрий ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Стрий.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Стрий — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Стрий

Автобуси Люблін – Стрий відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 26 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Стрий автобусом можна за 6 ч 20 мин. Відстань між містами становить 287 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Стрий

В середньому ціна квитка становить 565 грн. Найдешевший квиток коштує 390 грн, а найдорожчий 752 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Стрий

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 35 квитків Люблін – Стрий.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Стрий займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Стрий
Середня ціна квитка565 грн
Найдорожчий квиток752 грн
Найдешевший квиток390 грн
Найшвидший рейс6 ч 20 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку5
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458