Квитки на автобус Люблін – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Люблін – Львів


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Люблін – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Люблін, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Люблін.

Автобусні рейси Люблін – Львів

Автобуси Люблін – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 406 рейсів. Дістатися з міста Люблін в місто Львів автобусом можна за 4 ч 40 мин. Відстань між містами становить 231 км.

Вартість квитків на автобус Люблін – Львів

В середньому ціна квитка становить 441 грн. Найдешевший квиток коштує 266 грн, а найдорожчий 625 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Люблін – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Люблін – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Люблін і Львів займається 45 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Люблін – Львів
Середня ціна квитка441 грн
Найдорожчий квиток625 грн
Найдешевший квиток266 грн
Найшвидший рейс4 ч 40 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку45
Місто Люблін пов’язане з автостанціями1458

Інші маршрути з м. Люблін

Інші маршрути у м. Львів