Квитки на автобус Львів – Люблін

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Люблін


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Люблін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Люблін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Люблін — Львів.

Автобусні рейси Львів – Люблін

Автобуси Львів – Люблін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 624 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Люблін автобусом можна за 3 ч 30 мин. Відстань між містами становить 231 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Люблін

В середньому ціна квитка становить 466 грн. Найдешевший квиток коштує 293 грн, а найдорожчий 789 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Люблін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Люблін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Люблін займається 54 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Люблін
Середня ціна квитка466 грн
Найдорожчий квиток789 грн
Найдешевший квиток293 грн
Найшвидший рейс3 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку54
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Люблін