Квитки на автобус Підволочиськ – Люблін

Список рейсів на завтра по напрямку Підволочиськ – Люблін


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Підволочиськ – Люблін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Підволочиськ, розклад автобусів з м. Люблін.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Люблін — Підволочиськ.

Автобусні рейси Підволочиськ – Люблін

Автобуси Підволочиськ – Люблін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Підволочиськ в місто Люблін автобусом можна за 7 ч 10 мин. Відстань між містами становить 381 км.

Вартість квитків на автобус Підволочиськ – Люблін

В середньому ціна квитка становить 578 грн. Найдешевший квиток коштує 450 грн, а найдорожчий 706 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Підволочиськ – Люблін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Підволочиськ – Люблін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Підволочиськ і Люблін займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Підволочиськ

В місті Підволочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ , що знаходится за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А .

Автостанції Люблін

В місті Люблін знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Люблін , що знаходится за адресою алея Тисячоліття; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Підволочиськ – Люблін
Середня ціна квитка578 грн
Найдорожчий квиток706 грн
Найдешевший квиток450 грн
Найшвидший рейс7 ч 10 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку2
Місто Підволочиськ пов’язане з автостанціями340