Список рейсів з м. Ополе

Список рейсів до м. Ополе

Розклад автовокзалів і автостанцій Ополе

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ополе. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ополе - Львів , по цьому маршруту відправляється 819 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ополе

В Ополе знаходиться 1536 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе в місті Ополе , яка знаходиться за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 . У день вона обслуговує 2664 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 343 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Ополе

Автобусними перевезеннями з Ополе займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ополе

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 3957. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ополе

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ополе і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ополе
Кількість автостанцій в країні1536
Частота рейсів на тиждень819
Можна поїхати в міста343
Найдешевший квиток400
Найдорожчий квиток3957
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Ополе