Квитки на автобус Київ – Ополе

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Ополе


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Ополе ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Ополе.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ополе — Київ.

Автобусні рейси Київ – Ополе

Автобуси Київ – Ополе відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 138 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Ополе автобусом можна за 15 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1065 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Ополе

В середньому ціна квитка становить 912 грн. Найдешевший квиток коштує 650 грн, а найдорожчий 1134 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Ополе

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1306 квитків Київ – Ополе.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Ополе займається 23 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Ополе
Середня ціна квитка912 грн
Найдорожчий квиток1134 грн
Найдешевший квиток650 грн
Найшвидший рейс15 ч 25 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку23
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439