Квитки на автобус Луцьк – Ополе

Список рейсів на завтра по напрямку Луцьк – Ополе


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Луцьк – Ополе ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Луцьк, розклад автобусів з м. Ополе.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ополе — Луцьк.

Автобусні рейси Луцьк – Ополе

Автобуси Луцьк – Ополе відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 22 рейсів. Дістатися з міста Луцьк в місто Ополе автобусом можна за 12 ч 40 мин. Відстань між містами становить 627 км.

Вартість квитків на автобус Луцьк – Ополе

В середньому ціна квитка становить 1102 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 1365 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Луцьк – Ополе

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 58 квитків Луцьк – Ополе.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Луцьк і Ополе займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Луцьк – Ополе
Середня ціна квитка1102 грн
Найдорожчий квиток1365 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс12 ч 40 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку3
Місто Луцьк пов’язане з автостанціями1263