Квитки на автобус Полтава – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Київ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Київ

Автобуси Полтава – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 484 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Київ автобусом можна за 4 ч 0 мин. Відстань між містами становить 362 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Київ

В середньому ціна квитка становить 276 грн. Найдешевший квиток коштує 152 грн, а найдорожчий 380 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1957 квитків Полтава – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Київ займається 41 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Київ
Середня ціна квитка276 грн
Найдорожчий квиток380 грн
Найдешевший квиток152 грн
Найшвидший рейс4 ч 0 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку41
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916