Квитки на автобус Київ – Черкаси

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Черкаси


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Черкаси ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Черкаси.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Черкаси — Київ.

Автобусні рейси Київ – Черкаси

Автобуси Київ – Черкаси відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 929 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Черкаси автобусом можна за 2 ч 25 мин. Відстань між містами становить 190 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Черкаси

В середньому ціна квитка становить 552 грн. Найдешевший квиток коштує 234 грн, а найдорожчий 720 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Черкаси

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Черкаси.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Черкаси займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Черкаси

В місті Черкаси знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 , що знаходится за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Черкаси
Середня ціна квитка552 грн
Найдорожчий квиток720 грн
Найдешевший квиток234 грн
Найшвидший рейс2 ч 25 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку6
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439