Квитки на автобус Київ – Ладижин

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Ладижин


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Ладижин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Ладижин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ладижин — Київ.

Автобусні рейси Київ – Ладижин

Автобуси Київ – Ладижин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 71 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Ладижин автобусом можна за 4 ч 35 мин. Відстань між містами становить 258 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Ладижин

В середньому ціна квитка становить 305 грн. Найдешевший квиток коштує 250 грн, а найдорожчий 348 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Ладижин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 317 квитків Київ – Ладижин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Ладижин займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Ладижин

В місті Ладижин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ладижин , що знаходится за адресою вулиця Процишина; будинок 10 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Ладижин
Середня ціна квитка305 грн
Найдорожчий квиток348 грн
Найдешевший квиток250 грн
Найшвидший рейс4 ч 35 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку8
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439