Список рейсів з м. Черкаси

Список рейсів до м. Черкаси

Розклад автовокзалів і автостанцій Черкаси

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Черкаси. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Черкаси - Київ , по цьому маршруту відправляється 1066 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Черкаси

В Черкаси знаходиться 2907 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 в місті Черкаси , яка знаходиться за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 . У день вона обслуговує 2385 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 490 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Черкаси

Автобусними перевезеннями з Черкаси займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Сервіс-Авто 2006 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Черкаси

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 2290. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Черкаси

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Черкаси і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Черкаси
Кількість автостанцій в країні2907
Частота рейсів на тиждень1066
Можна поїхати в міста490
Найдешевший квиток22
Найдорожчий квиток2290
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникСервіс-Авто 2006
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Черкаси-2