Квитки на автобус Черкаси – Бидгощ

Список рейсів на завтра по напрямку Черкаси – Бидгощ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Черкаси – Бидгощ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Черкаси, розклад автобусів з м. Бидгощ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бидгощ — Черкаси.

Автобусні рейси Черкаси – Бидгощ

Автобуси Черкаси – Бидгощ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 27 рейсів. Дістатися з міста Черкаси в місто Бидгощ автобусом можна за 23 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1268 км.

Вартість квитків на автобус Черкаси – Бидгощ

В середньому ціна квитка становить 1608 грн. Найдешевший квиток коштує 1450 грн, а найдорожчий 1812 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Черкаси – Бидгощ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 46 квитків Черкаси – Бидгощ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Черкаси і Бидгощ займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Черкаси

В місті Черкаси знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 , що знаходится за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 .

Автостанції Бидгощ

В місті Бидгощ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Бидгощ , що знаходится за адресою вулиця Ягеллонського; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Черкаси – Бидгощ
Середня ціна квитка1608 грн
Найдорожчий квиток1812 грн
Найдешевший квиток1450 грн
Найшвидший рейс23 ч 25 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку3
Місто Черкаси пов’язане з автостанціями946