Квитки на автобус Черкаси – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Черкаси – Познань


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Черкаси – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Черкаси, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Черкаси.

Автобусні рейси Черкаси – Познань

Автобуси Черкаси – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 39 рейсів. Дістатися з міста Черкаси в місто Познань автобусом можна за 0 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1331 км.

Вартість квитків на автобус Черкаси – Познань

В середньому ціна квитка становить 1419 грн. Найдешевший квиток коштує 1250 грн, а найдорожчий 1691 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Черкаси – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 219 квитків Черкаси – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Черкаси і Познань займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Черкаси

В місті Черкаси знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 , що знаходится за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Черкаси – Познань
Середня ціна квитка1419 грн
Найдорожчий квиток1691 грн
Найдешевший квиток1250 грн
Найшвидший рейс0 ч 25 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку5
Місто Черкаси пов’язане з автостанціями946