Квитки на автобус Київ – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Познань


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Київ.

Автобусні рейси Київ – Познань

Автобуси Київ – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 291 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Познань автобусом можна за 18 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1158 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Познань

В середньому ціна квитка становить 1745 грн. Найдешевший квиток коштує 1350 грн, а найдорожчий 2727 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Познань займається 36 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Познань
Середня ціна квитка1745 грн
Найдорожчий квиток2727 грн
Найдешевший квиток1350 грн
Найшвидший рейс18 ч 10 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку36
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439