Квитки на автобус Познань – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Познань – Харків


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Познань – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Познань, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Познань.

Автобусні рейси Познань – Харків

Автобуси Познань – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 88 рейсів. Дістатися з міста Познань в місто Харків автобусом можна за 24 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1640 км.

Вартість квитків на автобус Познань – Харків

В середньому ціна квитка становить 1377 грн. Найдешевший квиток коштує 1078 грн, а найдорожчий 1569 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Познань – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Познань – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Познань і Харків займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Познань – Харків
Середня ціна квитка1377 грн
Найдорожчий квиток1569 грн
Найдешевший квиток1078 грн
Найшвидший рейс24 ч 45 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку11
Місто Познань пов’язане з автостанціями1113