Квитки на автобус Львів – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Познань


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Львів.

Автобусні рейси Львів – Познань

Автобуси Львів – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 447 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Познань автобусом можна за 10 ч 30 мин. Відстань між містами становить 690 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Познань

В середньому ціна квитка становить 828 грн. Найдешевший квиток коштує 599 грн, а найдорожчий 1262 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Познань займається 45 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Познань
Середня ціна квитка828 грн
Найдорожчий квиток1262 грн
Найдешевший квиток599 грн
Найшвидший рейс10 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку45
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036