Квитки на автобус Познань – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Познань – Київ


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Познань – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Познань, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Познань.

Автобусні рейси Познань – Київ

Автобуси Познань – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 308 рейсів. Дістатися з міста Познань в місто Київ автобусом можна за 0 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1158 км.

Вартість квитків на автобус Познань – Київ

В середньому ціна квитка становить 991 грн. Найдешевший квиток коштує 730 грн, а найдорожчий 1333 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Познань – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Познань – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Познань і Київ займається 36 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Познань – Київ
Середня ціна квитка991 грн
Найдорожчий квиток1333 грн
Найдешевший квиток730 грн
Найшвидший рейс0 ч 0 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку36
Місто Познань пов’язане з автостанціями1113