Квитки на автобус Черкаси – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Черкаси – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Черкаси – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Черкаси, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гожув-Велькопольски — Черкаси.

Автобусні рейси Черкаси – Гожув-Велькопольски

Автобуси Черкаси – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Черкаси в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 30 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1474 км.

Вартість квитків на автобус Черкаси – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 2034 грн. Найдешевший квиток коштує 2034 грн, а найдорожчий 2034 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Черкаси – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Черкаси – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Черкаси і Гожув-Велькопольски займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Черкаси

В місті Черкаси знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Черкаси-2 , що знаходится за адресою вулиця Володимира Ложешнікова; дім 7 .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Черкаси – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка2034 грн
Найдорожчий квиток2034 грн
Найдешевший квиток2034 грн
Найшвидший рейс30 ч 20 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Черкаси пов’язане з автостанціями946