Квитки на автобус Київ – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гожув-Велькопольски — Київ.

Автобусні рейси Київ – Гожув-Велькопольски

Автобуси Київ – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 68 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 21 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1299 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 1226 грн. Найдешевший квиток коштує 1000 грн, а найдорожчий 1580 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 381 квитків Київ – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Гожув-Велькопольски займається 12 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка1226 грн
Найдорожчий квиток1580 грн
Найдешевший квиток1000 грн
Найшвидший рейс21 ч 20 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку12
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439