Список рейсів з м. Голенюв

Список рейсів до м. Голенюв

Розклад автовокзалів і автостанцій Голенюв

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Голенюв. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Голенюв - Бориспіль (аеропорт) , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Голенюв

В Голенюв знаходиться 150 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Goleniow в місті Голенюв , яка знаходиться за адресою Goleniow . У день вона обслуговує 215 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 73 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Голенюв

Автобусними перевезеннями з Голенюв займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Emilbus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Неоплан . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Голенюв

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 53 грн, а найдорожчий 2039. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Голенюв

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Голенюв і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Голенюв
Кількість автостанцій в країні150
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста73
Найдешевший квиток53
Найдорожчий квиток2039
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникEmilbus
Найпопулярніша автостанція в країніGoleniow