Список рейсів з м. Бидгощ

Список рейсів до м. Бидгощ

Розклад автовокзалів і автостанцій Бидгощ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бидгощ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бидгощ - Львів , по цьому маршруту відправляється 442 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бидгощ

В Бидгощ знаходиться 950 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзали Bydgoszcz в місті Бидгощ , яка знаходиться за адресою вулиця Ягеллонського; будинок 58 . У день вона обслуговує 2903 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 304 інших населених пунктів в 8 країнах.

Перевізники Бидгощ

Автобусними перевезеннями з Бидгощ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бидгощ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 65 грн, а найдорожчий 3893. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бидгощ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бидгощ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бидгощ
Кількість автостанцій в країні950
Частота рейсів на тиждень442
Можна поїхати в міста304
Найдешевший квиток65
Найдорожчий квиток3893
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни8
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзали Bydgoszcz