Список рейсів з м. Свебодзін

Список рейсів до м. Свебодзін

Розклад автовокзалів і автостанцій Свебодзін

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Свебодзін. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Свебодзін - Чернівці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Свебодзін

В Свебодзін знаходиться 192 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Свебодзін в місті Свебодзін , яка знаходиться за адресою вулиця Гротгеру; будинок 5 . У день вона обслуговує 238 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 64 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Свебодзін

Автобусними перевезеннями з Свебодзін займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Pks Szczecin , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Свебодзін

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 75 грн, а найдорожчий 2011. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Свебодзін

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Свебодзін і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Свебодзін
Кількість автостанцій в країні192
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста64
Найдешевший квиток75
Найдорожчий квиток2011
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникPks Szczecin
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Свебодзін