Квитки на автобус Свебодзін – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Свебодзін – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Свебодзін – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Свебодзін, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Свебодзін.

Автобусні рейси Свебодзін – Київ

Автобуси Свебодзін – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Свебодзін в місто Київ автобусом можна за 24 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1267 км.

Вартість квитків на автобус Свебодзін – Київ

В середньому ціна квитка становить 1274 грн. Найдешевший квиток коштує 1133 грн, а найдорожчий 1498 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Свебодзін – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 29 квитків Свебодзін – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Свебодзін і Київ займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Свебодзін

В місті Свебодзін знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Свебодзін , що знаходится за адресою вулиця Гротгеру; будинок 5 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Свебодзін – Київ
Середня ціна квитка1274 грн
Найдорожчий квиток1498 грн
Найдешевший квиток1133 грн
Найшвидший рейс24 ч 45 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку4
Місто Свебодзін пов’язане з автостанціями434