Список рейсів з м. Зелена-Гура

Список рейсів до м. Зелена-Гура

Розклад автовокзалів і автостанцій Зелена-Гура

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Зелена-Гура. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Зелена-Гура - Львів , по цьому маршруту відправляється 499 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Зелена-Гура

В Зелена-Гура знаходиться 846 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Зелена-Гура в місті Зелена-Гура , яка знаходиться за адресою вулиця Дворцова; будинок 27 . У день вона обслуговує 648 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 212 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Зелена-Гура

Автобусними перевезеннями з Зелена-Гура займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Зелена-Гура

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 52 грн, а найдорожчий 7513. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Зелена-Гура

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Зелена-Гура і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Зелена-Гура
Кількість автостанцій в країні846
Частота рейсів на тиждень499
Можна поїхати в міста212
Найдешевший квиток52
Найдорожчий квиток7513
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Зелена-Гура