Список рейсів з м. Колобжег

Список рейсів до м. Колобжег

Розклад автовокзалів і автостанцій Колобжег

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Колобжег. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Колобжег - Бжеско , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Колобжег

В Колобжег знаходиться 564 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це «Автобус» Kolobjeg в місті Колобжег , яка знаходиться за адресою алея Колеева; будинок 6 . У день вона обслуговує 274 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 194 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Колобжег

Автобусними перевезеннями з Колобжег займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lider , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Century . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Колобжег

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 39 грн, а найдорожчий 2130. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Колобжег

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Колобжег і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Колобжег
Кількість автостанцій в країні564
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста194
Найдешевший квиток39
Найдорожчий квиток2130
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникLider
Найпопулярніша автостанція в країні«Автобус» Kolobjeg