Список рейсів з м. Ченстохова

Список рейсів до м. Ченстохова

Розклад автовокзалів і автостанцій Ченстохова

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ченстохова. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ченстохова - Львів , по цьому маршруту відправляється 792 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ченстохова

В Ченстохова знаходиться 1020 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ченстохова в місті Ченстохова , яка знаходиться за адресою проспект Вольності; будинок 45/47 . У день вона обслуговує 1938 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 260 інших населених пунктів в 15 країнах.

Перевізники Ченстохова

Автобусними перевезеннями з Ченстохова займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Century . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ченстохова

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 114 грн, а найдорожчий 3690. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ченстохова

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ченстохова і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ченстохова
Кількість автостанцій в країні1020
Частота рейсів на тиждень792
Можна поїхати в міста260
Найдешевший квиток114
Найдорожчий квиток3690
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни15
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Ченстохова