Список рейсів з м. Торунь

Список рейсів до м. Торунь

Розклад автовокзалів і автостанцій Торунь

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Торунь. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Торунь - Красноград , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Торунь

В Торунь знаходиться 1085 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Залізничні вокзал Торунь в місті Торунь , яка знаходиться за адресою площа 18 Січной; будинок 4 . У день вона обслуговує 1588 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 276 інших населених пунктів в 7 країнах.

Перевізники Торунь

Автобусними перевезеннями з Торунь займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Торунь

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 50 грн, а найдорожчий 3955. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Торунь

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Торунь і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Торунь
Кількість автостанцій в країні1085
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста276
Найдешевший квиток50
Найдорожчий квиток3955
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни7
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніЗалізничні вокзал Торунь