Список рейсів з м. Констанца

Список рейсів до м. Констанца

Розклад автовокзалів і автостанцій Констанца

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Констанца. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Констанца - Одеса , по цьому маршруту відправляється 93 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Констанца

В Констанца знаходиться 6 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Готель Оріана в місті Констанца , яка знаходиться за адресою проспект Мангаліай; будинок 86 . У день вона обслуговує 10 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 2 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Констанца

Автобусними перевезеннями з Констанца займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Максимов Турс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Констанца

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1000 грн, а найдорожчий 4320. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Констанца

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Констанца і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Констанца
Кількість автостанцій в країні6
Частота рейсів на тиждень93
Можна поїхати в міста2
Найдешевший квиток1000
Найдорожчий квиток4320
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникМаксимов Турс
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Готель Оріана