Квитки на автобус з м. Прага

Список рейсів з м. Прага


Розклад автовокзалів і автостанцій Прага

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Прага . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Прага - Львів , по цьому маршруту відправляється 6186 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Прага

В Прага знаходиться 2629 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц в місті Прага , яка знаходиться за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 . У день вона обслуговує 1987 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 362 інших населених пунктів в 27 країнах.

Перевізники Прага

Автобусними перевезеннями з Прага займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Student Agency K.S. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Прага

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 88 грн, а найдорожчий 7828. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Прага

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Прага і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Прага
Кількість автостанцій в країні2629
Частота рейсів на тиждень6186
Можна поїхати в міста362
Найдешевший квиток88
Найдорожчий квиток7828
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни27
Найпопулярніший перевізникStudent Agency K.S.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Флоренц

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Прага